OPPLEGG FOR «KORONA» TRENINGSLØP
Postet av Hans Roar Bakken den 28. Apr 2020
I disse tider prøver vi oss med et revidert opplegg for treningsløp frem til sommerferien – vi kaller det «Korona» treningsløp.
Opplegget blir slik:
Løypene henger ute fra torsdag til søndag hver uke.
Tre løyper:
1,5 km rekrutt
3 km middels utfordring/vanskelighetsgrad
5 km noe mer krevende
Postene er kun merket med skjermer
Løypene blir lagt ut på:
Livelox
Hjemmeside
Facebook
Du må laste ned løypene og skrive ut selv. Der hvor det er praktisk henger vi ut noen ferdigtrykte løyper på angitt startsted (du må ha med plastlomme selv). Info om dette i forbindelse med hvert .løp.
Registrering av deltakelse, tider og veivalg.
Vi håper at så mange som mulig benytter seg av opplegg med Livelox. Klubben har «klubbabonnement» som innebærer at alle som er medlemmer i klubben kan benytte seg av dette i klubbarrangementer. Da kan du se både ditt eget og andre klubbmedlemmers veivalg. Her får du også se andres tider og veivalg – for de som har lagt inn på Livelox.
Facebook – arrangement.
Vi oppretter også «Arrangement» på FB for hvert enkelt løp, og det er veldig fint om du her eller under det ordinære innlegget på FB registrerer deg med løype og tid. Med bakgrunn i disse opplysningene kan vi etter hver uke lage ei uoffisiell resultat-/deltakerliste.
Smittevernhensyn
Vi forholder til de generelle smittevernhensyn. Når løypene henger ute over flere dager antar vi at det ikke blir så mange samlet på samme tid, men vi håper på god deltakelse.
Ha en fin tur – om det går greit kan du gjerne «Vippse» kr 20,- til 118972 til klubben for deltakelse.
Terminlista frem til sommerferien er slik:
Mnd | Dato | Løpstype | Fremmøtested | Kart | Arrangør |
Apr | 30.4-3.5 | 1,5+3+5 km | Årbogen P-plass | Årbogen vest | Tor Sørensen |
|
|
|
|
|
|
Mai | 7.-10. | 1,5+3+5 km | Hoensvannet | Hoensvannet | Morten Berglia |
| 14.-17. | 1,5+3+5 km | Harakollen | Harakollen-Lauvtjern | Hans R. Bakken |
| 21.-24. | 1,5+3+5 km | Spiten Skileik | Kløveråsen | Berit Grosvold og |
| 23.-24. | Korona Cup Yngre | Kølabånn | Bermingrud-Kølabånn | Aktivutvalget |
| 28.-31. | 1,5+3+5 km | Kølabånn | Bermingrud-Kølabånn | Anne Marthe Peveri |
|
|
|
|
|
|
Jun | 4.-7. | 1,5+3+5 km | Ormåsen | Ormåsen sør | Anita Hilleren |
| 11.-14. | 1,5+3+5 km | Steindammen p-plass | Øyvann | Kirsti Aas Olsen og |
| 18.-21. | 1,5+3+5 km | Kølabånn | Gruveåsen | Oscar Berlin |
|
|
|
|
|
|
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Hans Roar Bakken

VELKOMMEN TIL EIKERMESTERSKAP I SPRINT 2024
27.08.2024

TRENINGSLØP 2024 – ARRANGØRER SØKES
21.02.2024

Noen bilder fra Halloween-løpet
02.11.2023