Invitasjon til Eikermesterskap individuelt 2025
Postet av Eiker Orienteringslag Eg den 8. Aug 2025
Velkommen til årets Eikermesterskap (EM) individuelt for medlemmer med familie og gjesteløpere! I år blir det mellomdistansepreg, der deler av kartet ble sist revidert 2024-25.
Påmelding
Påmelding foregår via Eventor https://eventor.orientering.no/Events/Show/22323
Det er også mulighet for påmelding selve løpsdagen ved oppmøte innen kl. 1730.
Fremmøte – samlingsplass
Bergsvanna. Merket fra bommen ved Jungerveien på Ormåsen. Bomavgift kr. 80,-. Fra bommen er det ca. 2,5 km å kjøre til parkering/ samlingsplass.
Terreng
Terrenget består av åpen furuskog, men også noen tettere partier med både furu og granskog. Enkelte partier er svært detaljrike og o-teknisk krevende. Kuperingen er generelt moderat til noe mer krevende. Løpbarheten i området er generelt sett god. Det har imidlertid vært noe hogst i området de siste årene, og partier bærer preg av dette, og med nedsatt løpbarhet som følge.
Invitasjon
Flere detaljer omkring løpet fremgår av invitasjon i link: 2025 Innbydelse - Eikermesterskap Individuelt
Vi ønsker små og store velkomne til årets Eikermesterskap - VEL MØTT!
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.