Utøverstipend vedtatt av styret Eiker o-lag

Postet av Eiker Orienteringslag Eg den 22. Apr 2025

Styret i Eiker o-lag vedtok på siste styremøte (30. mars 2025) å opprette et utøverstipend som skal bidra til å støtte og motivere aktive medlemmer som utmerker seg innen orientering. Utøverstipendet gjelder for 17 år og opp til 30 år (junior og seniorløpere). 

Stipendet skal tildeles utøvere som viser gode holdninger, sterk innsatsvilje og sportslige ambisjoner, og som er aktive medlemmer av o-laget. Ordningen skal stimulere til videre utvikling og ivareta lagets satsning på talent og bredde. 

Mer informasjon om kriterier, søknadsprosess og frist er publisert på vår hjemmeside under "Lov og rutiner".

https://bloccontent.blob.core.windows.net/files/200000195/1379/2025/3/20/2025-statutter-for-utdeling-av-ut-verstipend-eiker-o-lag.pdf

Vi oppfordret alle aktuelle kandidater til å søke!


Styret i Eiker o-lag


Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.