Tirsdagstrening

Postet av Aktivgruppa den 23. Okt 2025

Trening til tirsdagen 🔦 

Oppmøte utenfor klubbhuset kl 1800. Husk lykt og kompass! 

Det henger 13 postskjermer på Gruveåsen. Har noen mulighet til å hente de inn?




Innendørsorientering i Sverige

Postet av Aktivgruppa den 9. Okt 2025

🇸🇪 Vi gjentar suksessen med en liten svensketur for å rote oss bort i gymsaler, blant bibliotekreoler og i klasserom: 

🤯 3. og 4. januar arrangeres to ulike innendørsorienteringsløp nær Gøteborg. Vi foreslår å farge løpet blått, grønt og gult - med et lite hint av rosa! 


🚗 🛏 De som vil være med organiserer reise og overnatting selv. Noen har booket Scandic Rubinen, men her er det selvfølgelig fritt frem med tanke på pris, beliggenhet osv. 🍕 Hyggelig om mange (alle) blir med på felles middag på Olivia Avenyn lørdag kveld. 🧭 Info og påmelding til løp er ikke åpnet, men det ser ut til å være to etapper lørdag og to etapper søndag. 


🛍 Om man vil droppe en etappe eller to lørdag for mer tid i Gøteborg er opp til hver og en, men vi håper alle løper begge etapper søndag. 


🎈 Fint om alle som vil være med legger igjen en kommentar med hva man planlegger for. Dere som vil spise felles middag fredag også hinter om det (førstemann til å foreslå et ok sted kan risikere å få forslaget godkjent).