Mnd

Dato

Løpstype

Fremmøtested

Kart

Arrangør

Apr

15. -17

1,5+3+5 km

Hoensmarka P-plass

Hoensmarka

Eirik Brynildsen


22.-24

1,5+3+5 km

Kølabånn

Bermingrud/Kølab.

Fam Stian Røkeberg


29.-1.5

1,5+3+5 km

Harakollen

Lauvtj/Kobberdokk

Odd Eivind og

Kristine Fossen Gabrielsen

Mai

6.-8

1,5+3+5 km

Åsen skole

Åsen

Mona og Rino Jensen


Ti 11

Sprint 1,5+3

Ormåsen

Ormåsen N sprint

Eli Tufte Hanssen og

Alf Johan Hjelmtvedt


To 13.

Eikerløpet

Spiten Skileik

Hønerud-/Kløverås

Hans R Bakken/

Øystein Sørensen


20.-22

1,5+3+5 km

Kolbergtjern (veg-x)

Dørja - Junger

Daniel Flotre


27.-29

1,5+3+5 km

Dypilbrua/Øytjern

Balatjern/Røysåsen

Hans R Bakken

Jun

3.-5

1,5+3+5 km

Grøslandsetra

Kløveråsen

Åmund Tonna


Ti 8

Sprint 1,5+3

Loesmoen idr.park

Loesmoen/Tjuvøya

Fam. Tyse


10.-12

1,5+3+5 km

Bergsvanna/

Ormåsen

Gruveåsen

Berit Grosvold og

Aud Kjemperud


Lø 12.

BuOK jub.staf

Dunserud – Ormåsen

Hokksund - Årbogen

Flere

Hans R Bakken +

vekslingssjefer/løypeleggere


17.-19

1,5+3+5 km

Steindammen (tj)

Øyvann

Kirsti Aas Olsen


24.-26

1,5+3+5 km

Skarratangen

Dørja - Ormåsen

Philippe Zürcher

Aug

5.-7

1,5+3+5 km

Årbogen

Årbogen Vest

Sølvi Fossøy og

Tom André Alstadsæther


12.-14

1,5+3+5 km

Kølabånn

Bermingrud/Kølab.

Oscar Berlin


Ti 17

Sprint 1,5+3

Stryken

Stryken-

GmlHokksund

Morten Berglia


19.-21

1,5+3+5 km

Åsen skole

Åsen

Lone og Torgeir Brochmann


26.-28

1,5+3+5 km

Kolbergtjern (veg-x)

Dørja - Junger

Eli Tufte Hanssen og

Alf Johan Hjelmtvedt

Sep

2.-4

1,5+3+5 km

Bermingrud

Hønerud-/Kløverås

Håvard Klokkerud


To 9.

EM sprint

Ormåsen

Ormåsen N sprint

Siri Jaren/Marit Westerhus


To 16.

EM stafett

Ormåsen

Ormåsen N sprint

Anita Hilleren og

Anne Marthe Peveri


Ti 21.

EM individuelt

Ormåsen

Gruveåsen –

Ormåsen vest

Tor Sørensen


To 23.

1,5+3+5 km natt

Harakollen

Lauvtjern



Lø 25.

Over Skauen

Årbogen

Røysåsen

Sølvi Fossøy og

Anne Marthe Peveri


To 30.

1,5+3+5 km natt

Årbogen

Årbogen Vest

Martin Sørensen

Okt

Lø 2.

Solbergfjells Værste

Årbogen

Diverse Årbogen++

Jan Sølvberg

Ti 5.

Eikernatta

Hoensvannet

Hoensvannet

løpsleder/Håvard Klokkerud


To 7.

1,5+3+5 km natt

Kølabånn

Bermingrud/Kølab.



To 14.

1,5+3+5 km natt

Hoensmarka P-plass

Hoensmarka

Eirik Brynildsen


To 21.

EM natt

Klubbhuset

Ormåsen sør

Rolf Lunde og Ellen Ruud


Lø 30.

3+4 km

Skotselv skole

Lobbenåsen

Fam. Åmund Tonna

Nov

Lø 6.

3+4 km

Klubbhuset

Gruveåsen –

Ormåsen vest

Vigdis og Øystein Andersen


Lø 13.

3+4 km

Klubbhuset

Gruveåsen

Mona og Rino Jensen


Lø 20.

3+4 km

Klubbhuset

Dørja - Ormåsen


image

9.4.2021

Levert av IdrettenOnline