Treningsløp

Resultater fra treningsløp Brikkesys (Alle resultater fra treningsløpene legges fortløpende ut på brikkesys)

TRENINGSLØP 2017


Mnd

Dato

Løpstype

Kart

Fremmøtested

Arrangører

Apr

To 6

Treningsløp

Harakollen – Blåfjell

Harakollen

Tor Sørensen

To 20

Treningsløp

Årbogen Øst

Inntaksdammen

Fam Ole Myklemyr

To 27

Treningsløp

Hoensmarka

Hoensmarka

P-plass

Øystein og Vigdis Andersen

Mai

To 4.

Sprint

Tjuvøya –

Loesmoen

Loesmoen

Anita Hilleren

To 11.

Treningsløp

Slottåsen

Myremoen travbane

Rolf Lunde. Per Kruke

To 18.

Treningsløp

Bermingrud Sør Gruveåsen

Kølabånn

Aud Kjemperud. Berit Grosvold

To 25.

Eikerløpet

Øyvann

Steindammen

Hans R. Bakken/

Ole Johnny Petersen

Jun

To 1.

Treningsløp

Bermingrud NV

Bermingrudmoen

Christine og Egil Hoen

Bistand Morten Berglia

To 8.

EM stafett

Årbogen Vest

Årbogen

Sølvi Fossøy og

Tom Andrè Alstadsether

To 15.

EM Sprint

Ormåsen

Ormåsen

Fam Gunnar Sanden–«Sandenbanden»

Aug

To 10.

Treningsløp

Øyvann

Kjelletj.veien

Marit Westerhus og Siri Jaren

To 17.

Treningsløp

Bermingrud N (Hønerudåsen)

Grøslandsaga

Anne Marthe Peveri

To 24.

EM individuelt

Hoensvannet

Hoensvannet

Ole Johnny Petersen

To 31

Treningsløp

Ormåsen Sør Lundteigtjern

Skarratangen

Axel Berlin

Sep

To 7

Treningsløp

Kølabånn

BermingrudKølabånn

Hans Herman Herø

To 14.

Sprint

Hokksund skole - Stryken

Stryken

Fam Inger Isnes Tyse/Kristin Viken

Lø 16.

Over Skauen

Årbogen

Øst/Vest

Årbogen

Kirsti Aas Olsen/Tor Sørensen

Fr 22.

Eikernatta

Ormåsen Sør

Ormåsen

Anne Marthe Peveri/

Åmund Tonna

To 28.

Nattløp

Hoensmarka

Hoensmarka

P-plass

Ingrid og Solveig Letmolie
Bistand Hans R. Bakken

Okt

To 5.

Nattløp

Årbogen Vest

Årbogen

Kristine Fossen Gabrielsen og
Kjell Klokkerud

To 12.

EM natt

Ormåsen Sør -

Gruveåsen

Ormåsen

Carl-Axel Berlin og Finn Eriksen

Lø 14.

Solbergfjells

Værste

Årbogen Ø/V

Årbogen

Jan Sølvberg

Lø 28.

Sprint

Skotselv

Düvelgården

Åmund Tonna

Lørdagstrening fra klubbhuset på Ormåsen

Nov

Lør 4.

1300 - 1400

2 + 4 km

Klubbhuset

Eli Tufte Hanssen

Lø 11.

1300 - 1400

2 + 4 km

Klubbhuset

August Borgevad Kornerud Ketil Borgevad

Lø 18.

1300 - 1400

2 + 4 km

Klubbhuset

Torgeir Brochmann

Kart for treningsløpsstart











Powered by: Bloc