Treningsløp

Resultater fra treningsløp Brikkesys (Alle resultater fra treningsløpene legges fortløpende ut på brikkesys)


EIKER O-LAG –TERMINLISTE TRENINGSLØP 2019

Mnd

Dato

Løpstype

Kart 2019

Fremmøtested

Arrangør


Apr


To 25.

Drammen City Cup/Sprint

+ 4 + 6km


Årbogen Sprint+Vest


Årbogen p-plass

Tor Sørensen og Rolf Lunde ++

Mai

To 2.

1,5+3+4+6 km

Hoensmarka

Hoensmarka p-plass

Aud Kjemperud og

Berit Grosvold.


To 9.

1,5+3+4+6 km

Bermingrud-

Kølabånn

Bermingrudmoen

Håvard Klokkerud


To 16.

Sprint

Stryken -

GamleHokksund

Stryken

Fam Inger Isnes Tyse


To 23.

1,5+3+4+6 km

Årbogen Øst

Årbogen p-plass

Fam Ole Myklemyr


To 30.

Eikerløpet

Kløveråsen

Grøslandsetra

Hans R Bakken,

Morten Berglia

Jun

To 6.

EM stafett

Kløveråsen

Spiten Skileik

Oscar Berlin


To 13.

1,5+3+4+6 km

Bermingrud-

Kølabånn

Kølabånn

Eli Tufte Hanssen og

Alf Johan Hjelmtvedt


To 20.

EM-Sprint

Årbogen Sprint

Årbogen p-plass

Sølvi Fossøy og

Tom André Alstadsæther

Aug

To 8.

1,5+3+4+6 km

Dørja - Ormåsen

Lonemarka/

Skarratangen

Axel Berlin


To 15.

Sprint

Vestfossen

Vestfossen

Leif Kåre Besseberg


To 22.

1,5+3+4+6 km

Gruveåsen

Bergsvanna,

Ormåsen

Daniel Flotre


To 29

EM individuelt

Kløveråsen

Grøslandsetra

Eirik Brynildsen og

Magne Pedersen

Sep

To 5

1,5+3+4+6 km

Bermingrud- Kølabånn

Kølabånn

Fam Gunnar Sanden og Helge Lysaker


To 12.

Sprint

Loesmoen

P-plass Bergan Sport

Morten Berglia


To 19.

Natt

Hoensmarka

Hoensmarka P-plass

Solveig Moen Letmolie

og Silje Morlandstø


To 26

Natt

Kløveråsen

Spiten Skileik

Christine, Ingvild og

Egil Hoen


Lø 28.

Over Skauen

Øyvann

Øvervollen

Anne Marthe Peveri og

Sølvi Fossøy

Okt

Fr 11.

Eikernatta

Gruveåsen

Ormåsen

Oscar Berlin og

Severin Berglia


Lø 12

Solbergfjells Værste

Diverse

Årbogen p-plass

Jan Sølvberg


To 17.

EM natt

Gruveåsen

Klubbhuset

Carl-Axel Berlin og

Finn Eriksen


To 24

Natt

Åbogen Vest

Årbogen p-plass

Marit Westerhus og

Siri Jaren


Lø 26.

3+4 km

Skotselv

Skotselv skole

Fam Åmund Tonna

Nov

Lør 2.

3+4 km

Ormåsen/Gruveåsen

Klubbhuset

Vigdis og Øystein

Andersen


Lø 9.

3+4 km

Ormåsen/Gruveåsen

Klubbhuset

Mona Jensen


Lø 16.

3+4 km

Ormåsen/Gruveåsen

Klubbhuset

Anita Hilleren

30.3.2019





Levert av IdrettenOnline